Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TABURETT, barock, 1700-tal, svarvade ben, omarbetad till bord, med glasskiva,
Zustandsbeschreibung
Renoverad, Kompletterad, senare delar, maskstungen, skiva med nagg
663837
2019-07-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner