Taburett barock

Taburett barock
Taburett barock
Taburett barock
Taburett barock
Taburett barock
Taburett barock
Taburett barock
Taburett barock

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TABURETT, barock, 1700-tal, svarvade ben, omarbetad till bord, med glasskiva,

Zustandsbeschreibung

Renoverad, Kompletterad, senare delar, maskstungen, skiva med nagg

663837

2019-07-23