Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: figurativ komposition med konstruktörer, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, bildmått ca 28,5x40 cm

663851

2019-07-24