Udda silverföremål
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TALLRIKAR/ FAT, 16 st, ASKFAT, SKÅLAR, 4 st, VASER/ BÄGARE, 4 st, POKALER, 7 st, silver, udda utföranden och storlek, varav 2 fat/ tallrikar samt mindre vas Borgila, totalvikt ca 2370 g, ett udda lock medföljer
Delvis med gravur, brukslitage, smärre bucklor, en tallrik (Borgila) saknar dekordel
663862
2019-07-24