Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) (2 st) Färglitografier, "Norrtelje" "Västan", signerade, nr 265/360, resp., 28/360, mått ca 38x36 resp.38x46 cm
663873
2019-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här