Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) (2 st) Färglitografier, "Norrtelje" "Västan", signerade, nr 265/360, resp., 28/360, mått ca 38x36 resp.38x46 cm

663873

2019-07-23