Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2 st., tenn, rokoko Nicolas Lake, verksam i Vänersborg 1751-1781(86), otydliga stämplar, diameter ca 23 cm

Slitage

663877

2019-07-23