Stolar Italien

Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien
Stolar Italien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARRBEN, stolar, 4 st, Italien, 1980-tal, röd skinnklädsel, märkta Arrben Italy, sitthöjd ca 45, höjd 112 cm

Brukslitage, smärre ytskador

663880

2019-07-26