Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE HOLM, 2 väggreliefer, glaserat stengods respektive oglaserat lergods, signerade, ca 33 x 20 respektive 28 x 17 cm
Någon nagg/avslag
663885
2019-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här