Axel Lind Oljemålning

Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Öppet hav, signerad, olja på duk, ca 78x130 cm

Boken ´Grenen kunstmuseum Skagen´ signerad av konstnären medföljer

663891

2019-07-23