Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
AXEL LIND (1907-2011): Öppet hav, signerad, olja på duk, ca 78x130 cm
Boken ´Grenen kunstmuseum Skagen´ signerad av konstnären medföljer
663891
2019-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här