Gunnar Stålbrand Västerlånggatan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR STÅLBRAND (1925): ´Vinterdag på Södermalm, Svartensgatan´, Stockholmsmotiv, signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, ca 86x110 cm

663893

2019-07-23