Brita Nordencreutz

Brita Nordencreutz
Brita Nordencreutz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982):"Åsnestallet på Alhambra", signerad samt daterad B.N -79, blandteknik, ca 31,5x23 cm

663941

2019-07-23