Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, oval form, bronserad, fasettslipat glas, krön med dekor av rosett, ca 78x58 cm
Smärre slitage
663942
2019-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här