Einar Rosén oljemålning
Closed
2019-07-23
663961
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
EINAR ROSÈN (1910-1998): "Tidningsstället", signerad Einar Rosén, olja på pannå, ca 48x30 cm