Skåp Tibet

Skåp Tibet
Skåp Tibet
Skåp Tibet
Skåp Tibet
Skåp Tibet
Skåp Tibet
Skåp Tibet
Skåp Tibet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, Tibet, bemålat, invändigt med ett hyllplan, höjd ca 85, 77x48

Slitage, låsning i dålig kondition

663982

2019-07-23