Skåp Tibet
Valmis
2019-07-23
663982
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets första hälft, Tibet, bemålat, invändigt med ett hyllplan, höjd ca 85, 77x48
Slitage, låsning i dålig kondition