Soffa SITS

Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS
Soffa SITS

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, Sits, 2000-tal, 2 dlr med schäslong, textilklädsel, svärtade ben, löstagbara plymåer, sitthöjd ca 40 cm, längd 225 cm, schäslong längd 228 cm

Smärre slitage, något blekt

664006

2019-07-23