Bruno Mathsson/ Piet Hein Superelips bord
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´ konferensbord/matbord, Fritz Hansen, fyra delar, fanérat med mahogny, 4 kromade spännben, etikettsmärkt Fritz Hansen, höjd ca 70, 245x130 cm
Bruksslitage, fuktringar samt slitage och mindre fanérskador på bordsskiva
664010
2019-07-23