Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JAN HERMANN BAREND KOEKKOEK (Holland 1840-1912): Skeppsmotiv, signerad och daterad H B Koekkoek 1864, olja på duk, ca 80x 44 cm
Krackelyr, ett minimalt färgbortfall, tryckmärke
664014
2019-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här