J. H. B Koekkoek oljemålning

J. H. B Koekkoek oljemålning
J. H. B Koekkoek oljemålning
J. H. B Koekkoek oljemålning
J. H. B Koekkoek oljemålning
J. H. B Koekkoek oljemålning
J. H. B Koekkoek oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JAN HERMANN BAREND KOEKKOEK (Holland 1840-1912): Skeppsmotiv, signerad och daterad H B Koekkoek 1864, olja på duk, ca 80x 44 cm

Krackelyr, ett minimalt färgbortfall, tryckmärke

664014

2019-07-23