Etsning efter A Watteau

Etsning efter A Watteau
Etsning efter A Watteau

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETSNING, 1700-talets slut, interiör med Louis XIIII och sitt nyfödda barn Louis XV, efter oljemålning A Watteau, etsning utförd av N De Larmessin, ca 37x46,5 cm

Något gulnad

664025

2019-07-23