Litografi Stockholmsbild

Litografi Stockholmsbild
Litografi Stockholmsbild

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LITOGRAFI, Stockholmsbild, 1800-talets mitt, ca 44x63 cm

Något gulnad, mindre ytskador

664027

2019-07-23