Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
MATSKEDAR, 7+6 st, MATKNIVAR, 1 par, silver, modell gammal fransk, snarlika, olika smeder bl.a Zethelius, Öhstedt, vikt exkl. knivar ca 720 g
Slitage, monogram, repor
664038
2019-07-24