Dinky Supertoys militärfordon

Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon
Dinky Supertoys militärfordon

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DINKY SUPERTOYS, 5 st, 1950-tal, Meccano, England, militärfordon bestående av Nr. 622 10-ton Army Truck, 642 ÅRessire Refueller, 651 Centurion Tank, 660 Tank Transporter samt. 661 Recovery Tractor, samtliga märkta undertill, samtliga i orginalemballage

Smärre slitage, emballagen med smärre skador

664057

2019-07-24