Tillbaka till katalog

Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

GOLVLAMPA, 1970/80-tal, 5-armad, stomme i mässing, sockel av sten, höjd ca 205 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

664082

Datum:

2019-07-24