Coasters nysilver

Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver
Coasters nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 2+1+1, nysilver, delvis England, bl a Baker Ellis, diameter ca 14,5-20 cm

Brukslitage, smärre bucklor, en coaster (ej en genombruten) med bristning

664100

2019-07-25