Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÅLAR, 3 st, silver, en med dekor av fästonger och stämplad Carl Sandberg Ystad 1913, höjd 7-9,5, dimeter 16,5-20,5 cm, vikt 954 g

Sandbergskålens undersida med gravyr, en med bucklor, slitage

664106

2019-07-24