Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanerad med alm, förgylld beslag, höjd 78, 130x61 cm

Senare bemålad skiva, renoverad, lagningar, kompletterad, nyckel saknas

664113

2019-07-26