Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanerad med alm, förgylld beslag, höjd 78, 130x61 cm
Senare bemålad skiva, renoverad, lagningar, kompletterad, nyckel saknas
664113
2019-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här