Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): 2 kompositioner uppfodrade på pannå, signerade och daterad Peder Duke 1990 resp -92, A.P., färglitografi, 62x53 cm
uppklistrad på pappannå
664121
2019-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här