Peder Duke färglitografi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): 2 kompositioner uppfodrade på pannå, signerade och daterad Peder Duke 1991 resp -90, A.P., färglitografi, 62x53 cm
Uppklistrad på pappannå, 1 med smärre smutsfläck
664124
2019-07-24