Peder Duke färglitografi

Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): 2 kompositioner uppfodrade på pannå, signerade och daterad Peder Duke 1991 resp -90, A.P., färglitografi, 62x53 cm

Uppklistrad på pappannå, 1 med smärre smutsfläck

664124

2019-07-24