Ulf Filipson - Löwe

Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF FILIPSON - LÖWE (1921-1989): "Storforsen 2", signerad samt daterad 73, olja på panå, ca 62x42,5 cm

664126

2019-07-24