Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
ULF FILIPSON - LÖWE (1921-1989): Motiv av Stockrosor i vas och stol, signerad samt daterad 82, olja på panå, ca 110,5x95,5 cm
664128
2019-07-24