Ulf Filipson - Löwe

Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

ULF FILIPSON - LÖWE (1921-1989): Motiv av Stockrosor i vas och stol, signerad samt daterad 82, olja på panå, ca 110,5x95,5 cm

664128

2019-07-24