Åke Holm figuriner Tema keramik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM, (2 + 1) figuriner, glaserat stengods, signerade Å Holm, 1 figurin med lagning, höjder ca 12 - 19,5 cm

1 figurin med lagad fot

664129

2019-07-28