Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF FILIPSON - LÖWE (1921-1989): Motiv med stockrosor, signerad samt daterad 79, olja på panå, ca 117x61,5 cm
664130
2019-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här