Ulf Filipson - Löwe

Ulf Filipson - Löwe
Ulf Filipson - Löwe

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF FILIPSON - LÖWE (1921-1989): Motiv med stockrosor, signerad samt daterad 79, olja på panå, ca 117x61,5 cm

664130

2019-07-24