Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TEKÖK med rechaud, SAMOVAR, nysilver, 1900-talets första hälft, samovaren med dekor av lejonmaskaroner, höjd ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
664144
2019-07-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner