Ljusplåtar 1700-tal barock

Ljusplåtar 1700-tal barock
Ljusplåtar 1700-tal barock
Ljusplåtar 1700-tal barock
Ljusplåtar 1700-tal barock
Ljusplåtar 1700-tal barock
Ljusplåtar 1700-tal barock
Ljusplåtar 1700-tal barock
Ljusplåtar 1700-tal barock

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1700-tal, barock, mässing, punsad dekor med roccail och krona, gjutna ljusarmar, höjd 21x18 cm

Lösa ljusarmar, skador, en ljuspipa med avslag

664149

2019-07-24