Fisk och fruktbestick nysilver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKBESTICK, 24 delar, nysilver, FRUKTBESTICK, 24 delar, nysilver med pärlemoskaft, i originalschatuller, märkta Allen&Darwin Sheffield (1879-1922), längd 15-22 cm
Bruksslitage, schatuller med skador
664154
2019-07-24