Fisk och fruktbestick nysilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKBESTICK, 24 delar, nysilver, FRUKTBESTICK, 24 delar, nysilver med pärlemoskaft, i originalschatuller, märkta Allen&Darwin Sheffield (1879-1922), längd 15-22 cm

Bruksslitage, schatuller med skador

664154

2019-07-24