Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut, stomme fanerad i rödbetsad mahogny, skiva med central glasskiva, med tidningshylla med 4 lådor i sargen, höjd ca 54 cm, skivans mått ca 135x79 cm
Smärre slitage
664155
2019-07-24