Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets slut, stomme fanerad i rödbetsad mahogny, skiva med central glasskiva, med tidningshylla med 4 lådor i sargen, höjd ca 54 cm, skivans mått ca 135x79 cm

Smärre slitage

664155

2019-07-24