Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CIGARETTETUI, silver 900, Tyskland, 1900-talets första hälft, graverad och cisilerad dekor, invändig förgyllning, svenska importstämplar, ca 14,5x7,5 cm, vikt 177 g
Slitage
664168
2019-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här