Cigarettetui Tyskland silver

Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver
Cigarettetui Tyskland silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARETTETUI, silver 900, Tyskland, 1900-talets första hälft, graverad och cisilerad dekor, invändig förgyllning, svenska importstämplar, ca 14,5x7,5 cm, vikt 177 g

Slitage

664168

2019-07-24