Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, silver, niellodekor, Alexander Nordert Gotkovski , St. Petersburg 183?, invändigt förgylld, höjd 8 cm, vikt 107

Bucklor och slitage

664176

2019-07-24