Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 125/160, färglitografi, bladstorlek ca 38,5x43 cm

664182

2019-07-24