Kista 1700/1800-tal

Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal
Kista 1700/1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KISTA, allmoge, bemålad furu, tillskriven "Risebergamålaren", beslag i smide, 1700/1800-tal, höjd 68, 145 x 64 cm

Åldersrelaterat slitage

664190

2019-08-16