Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KISTA, allmoge, bemålad furu, tillskriven "Risebergamålaren", beslag i smide, 1700/1800-tal, höjd 68, 145 x 64 cm
Åldersrelaterat slitage
664190
2019-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här