Salsskåp 1700/1800-tal

Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal
Salsskåp 1700/1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALSSKÅP, senbarock, furu och ek, brunbetsat, 2-delat, underdel med 3 lådor, överskåp med dörrpar och bakomvarande hyllinredning, även skedhylla, höjd ca 203, 101,5 x 54,5 cm

Åldersrelaterat slitage, delvis renoverat och kompletterat, senare bemålning, torrsprickor, smärre avslag

664193

2019-08-19