Maurice Burke stol och bord

Maurice Burke stol och bord
Maurice Burke stol och bord
Maurice Burke stol och bord
Maurice Burke stol och bord
Maurice Burke stol och bord
Maurice Burke stol och bord
Maurice Burke stol och bord
Maurice Burke stol och bord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAURICE BURKE, stol och avställningsbord, plast och lättmetall, sittdyna med textilklädsel, 1900-talets andra hälft, Arkana, England, sitthöjd ca 45, bordshöjd ca 51, Ø 44 cm

Bruksslitage, sittdynan omklädd, originaltyg medföljer

664194

2019-07-29