Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BLOMBORD, 1900-talets första hälft, bemålat, rokokostil, skulpterad dekor, höjd ca 74, 69x37 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken, lagningar
664201
2019-07-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner