Blombord rokokostil

Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, bemålat, rokokostil, skulpterad dekor, höjd ca 74, 69x37 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, lagningar

664201

2019-07-25