Josef Ekberg vas

Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, vas, flintgods, Gustavsberg, s.k "flower frog", signerad och daterad 1928, röd lysterglasyr, lös lock med hål för blommor, längd ca 28 cm

664203

2019-07-24