Klubbat för:
12 000 SEK
4 000 SEK
ELSA STACKELBERG, Fri form, solsängar, 3 st, 1900-talets andra hälft, oljat trä, ställbar rygg, 2 st med dynor, längd ca 170 cm
Bruksslitage§
664205
2019-07-24