Johan Kahl akvarell

Johan Kahl akvarell
Johan Kahl akvarell
Johan Kahl akvarell
Johan Kahl akvarell
Johan Kahl akvarell
Johan Kahl akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN KAHL (1831-1935), Gödebergs prästgård, Småland, akvarell med täckvitt, signerad Kahl 1905, dagermått 22,5 x 24 cm

Något gulnad, något vågig

664206

2019-08-18