Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med fiskeläger, 1800-talets första hälft, möjligen så är bokstäverna R E samt siffrorna 14 på segeln monogramsignatur samt årtal, olja på duk, ca 29x39 cm
Smärre krackely och mindre
664233
2019-07-24